Ilustracja dla tematu: Drink Bar na imprezie — czy to dobry pomysł?

Organizujesz wesele, imprezę firmową, ważny jubileusz, a może huczne urodziny? Zastanawiasz się, jaką atrakcję zapewnić zaproszonym gościom? Zdecyduj się na profesjonalne usługi barmańskie. Pyszne drinki i koktajle z całą pewnością umilą każdy wieczór, a drink bar sprawi, że uroczystość na pewno zostanie niezapomniana.

Mobilny drink bar — atrakcja bez względu na lokalizację

Coraz częściej wszelkiego rodzaju imprezy organizuje się z realizacją różnych atrakcji dodatkowych, dzięki którym wydarzenie wyróżnia się na tle innych i spotyka z wielką aprobatą gości. Bez względu na to, gdzie wyprawiasz swoje urodziny, rocznicę ślubu czy zabawę weselną, drink bar urozmaici uroczystość. To doskonały pomysł, kiedy barmani mają pojawić się w wynajętej restauracji, na sali weselnej, ale również w plenerze, który daje przecież nieco ograniczone możliwości organizacyjne. Mobilny bar może funkcjonować bez względu na lokalizację, a obsługa barmańska będzie zawsze na najwyższym poziomie.

Alternatywa dla tradycyjnych trunków

Chociaż na weselnych stołach najczęściej pojawia się czysta wódka, to coraz więcej nowożeńców decyduje się na serwowanie napojów alkoholowych w tej nieco bardziej eleganckiej i wyszukanej odsłonie. Drinki oferowane przez profesjonalnych barmanów mogą stanowić doskonałą pozycję w całym menu imprezy, a goście mogą raczyć się ich pysznym smakiem. Kolorowe napoje z dodatkiem alkoholu są świetną alternatywą dla „czystej”, która jest rozlewana do kieliszków. Warto również pamiętać, że oprócz drinków, w mobilnym barze oferowane mogą być również inne trunki, w tym wino, prosecco czy łagodne likiery smakowe. Każdy zaproszony na uroczystość może wybrać z menu drinków napój, który lubi najbardziej.

Pokazy barmańskie

Sam drink bar i możliwość raczenia się pysznymi drinkami to bardzo często za mało, aby sprostać oczekiwaniom gości. Okazuje się, że obsługa barmańska to dzisiaj standard, a mobilny punkt, w którym można zamówić kolorowy trunek w okazałym szkle, jest powszechny, szczególnie w miejscach, które nie ma stacjonarnego baru. Aby zaskoczyć zaproszonych, zawsze warto zorganizować dla nich niezapomnianą atrakcję,korzystając z usług, jakie oferuje barman. Dzisiaj ogromną popularnością cieszy się pokaz barmański, który stanowi dodatkowy element rozrywkowy na weselu, urodzinach czy jubileuszu firmy. Trzeba przyznać, że wirujące za barem butelki, flair show, zianie ogniem czy występy z przepisami na kolorowe koktajle w roli głównej zawsze spotykają się z ogromną aprobatą zaproszonych gości. To jakościowa rozrywka, która jest dobrym pomysłem na akcent widowiskowy każdej imprezy dla dorosłych.

Weselny drink bar

Nie ma wątpliwości, że największe zapotrzebowanie na drink bar wykazują organizatorzy wesel. Profesjonalna obsługa w zakresie serwowania alkoholu w tej wyszukanej formie sprawdza się doskonale, a pokaz barmański jest dzisiaj jedną z najczęściej organizowanych atrakcji dla zaproszonych gości.

Kolorowe drinki na weselu cieszą się tak samo dużym powodzeniem, jak tzw. wiejski stół czy słodki bufet. Pewne jest, że wesele, które ma być zorganizowane zgodnie z najnowszymi trendami, musi zaskakiwać i dostarczać wyszukanych form rozrywki. Sama biesiada weselna czy tańce na parkiecie bardzo często nie są już wystarczające.

Impreza dla pracowników z barmanem

Wiele firm inwestuje w pracowników, organizując spotkania czy wyjazdy integracyjne. Aby zwiększyć motywację do pracy i zaangażowanie, oferowane są nie tylko rozwojowe szkolenia i zawodowe kursy. Bardzo często to wydarzenia, których celem jest wzmocnienie relacji w zespole.

Na każdej imprezie integracyjnej rewelacyjnie sprawdzają się przepyszne drinki, a ważny jubileusz firmy wyróżni pokaz profesjonalnych barmanów. To rozrywka, na którą z niecierpliwością czekają zaproszeni goście i nie uda się ukryć, że sprawdza się doskonale w ramach założeń integracji firmowego personelu.

Kompleksowa obsługa barmańska

Drink bar to nie tylko profesjonalni barmani, którzy komponują napoje zgodnie z życzeniem klienta. Usługi barmańskie to nie tylko pokaz, który doskonale wpisuje się w zaplanowane, dodatkowe atrakcje na różnego rodzaju uroczystościach. To także pewność, że goście zostaną obsłużeni należycie.

Warto również wspomnieć, że barman na imprezę to nieoceniona pomoc dla organizatora zabawy. Nie trzeba martwić się o wystarczającą ilość kieliszków czy szklanek, ponieważ taka zastawa jest oferowana wraz z barem. Odchodzi również zakup alkoholu i wszelkich dodatków, to również jest po stronie barmanów. Co więcej, osoba, która organizuje uroczystość, może zająć się doskonałą zabawą razem z gośćmi, mając całkowitą pewność, że każdy z zaproszonych jest odpowiednio obsłużony. Koniec z pilnowaniem, czy na stołach stoją butelki pełne wódki, koniec z rozlewaniem alkoholu do kieliszków. Korzystając z drink baru zyskuje się profesjonalną obsługę barmańską i na najwyższym poziomie. Idealnym rozwiązaniem jest więc drink bar i doświadczony barman, który niejednokrotnie zaskoczy wyszukanym koktajlem wedle indywidualnych potrzeb.

Poznaj ofertę — profesjonalne usługi barmańskie

Wraz z rosnącą popularnością drink barów na imprezach, barmani wyspecjalizowali się nie tylko w profesjonalnej obsłudze czy spektakularnych pokazach barmańskich, ale również w doradztwie oraz wsparciu w organizacji różnego rodzaju eventów. Dzisiaj oferują kompleksowe usługi, które nie ograniczają się jedynie do nalewania napojów wysokoprocentowych do szklanek.

Barman na imprezę przeprowadzi z organizatorem wydarzenia szczegółowy wywiad. Dzięki temu pozna charakter uroczystości, liczbę zaproszonych gości i indywidualne potrzeby oraz preferencje w zakresie obsługi. Zaproponuje show, konkretny alkohol, zastawę stołową i wszelkie dodatki, aby każdy zaproszony mógł raczyć się pysznymi napojami.

Ile kosztuje barman na imprezie?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ wszystko zależy od rodzaju wydarzenia i oczekiwań jego organizatorów, natomiast pewne jest, że w pełni profesjonalna obsługa, przepyszne drinki i zadowolenie gości są warte takiej inwestycji. Warto również podkreślić, że barman nierzadko jest w stanie zaproponować organizatorowi imprezy korzystne rabaty, na przykład w zakresie zakupu alkoholu. Wynajem naczyń do drinków również pozwala zminimalizować koszty, jest znacznie lepszą opcją niż zakup ogromnej ilości kieliszków. Należy również wskazać, że profesjonalny barman na imprezie podnosi jej rangę, wpływa na charakter wydarzenia, a obsługa gości w ramach serwowania pysznych koktajli jest jak najbardziej mile widziana.

Aby wejść na tę stronę, musisz mieć ukończone 21 lat

PODAJ SWÓJ ROK URODZENIA

Please enter a valid value for the fields: {fields}

You must be of legal age to access the site

Zapamiętaj mnie

Nie zaznaczaj tego pola, jeśli dostęp do komputera mogą mieć osoby poniżej ustawowego wieku spożywania alkoholu.

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.