Poradnik weselny

Planujesz wesele? Nie zapomnij zaprosić do stołu Pana Tadeusza! O czym jeszcze musisz pamiętać? Odpowiedź znajdziesz w przygotowanej przez nas serii porad dla przyszłych Par Młodych, z pomocą których zaplanowanie wesela będzie prawdziwą przyjemnością!

Ślub i wesele zimą – plusy i minusy

Chociaż ślub i wesele to wydarzenia, których organizacja planowana jest najczęściej na wiosnę lub w lato, nie ma żadnych przeszkód, aby takie uroczystości odbyły się w otoczeniu zimowej aury. Sprawdź, jak zorganizować ślub i wesele w stylu zimowym, aby tak ważna okazja była rzeczywiście wyjątkowo bajeczna.

Czytaj więcej

Prezent na ślub dla pary młodej – najlepsze pomysły

Dostałeś zaproszenie na ślub i wesele, ale kompletnie nie masz pomysłu na prezent dla pary młodej? Nic dziwnego, ponieważ podarunek na tak wyjątkową okazję musi być naprawdę dobrze przemyślany. Sprawdź, jakie prezenty ślubne wręczane są najczęściej i dowiedz się, czy każdy prezent ślubny wypada dawać młodej parze.

Czytaj więcej

Jak się ubrać na wesele jesienią i zimą?

Chociaż śluby i wesela organizowane są najczęściej wiosną i latem, to może się zdarzyć, że zaproszenie na tego typu wydarzenia otrzymasz również jesienią albo zimą, kiedy pogoda nie do końca sprzyja, aby wybrać elegancką stylizację. Jak się ubrać na wesele jesienią i zimą, kiedy panują niskie temperatury? Podpowiedzi znajdziesz w artykule.

Czytaj więcej

Drinki na wesele — jakich nie może zabraknąć?

Nie ma wątpliwości, że jednym z przyjemnych akcentów na każdym weselu jest nie tylko doskonała muzyka i pyszne jedzenie, ale również alkoholowe specjały, którymi mogą się raczyć weselnicy. Dzisiaj tradycyjną, czystą wódkę nalewaną do kieliszków z powodzeniem mogą zastąpić kolorowe drinki weselne. Poznaj różne alkohole i nietuzinkowe dodatki, które urozmaicą cały bufet na weselu.

Czytaj więcej

Jak niebanalnie świętować urodziny?

Każde urodziny to świetna okazja do świętowania w gronie najbliższych. Chcesz, aby dzień Twoich urodzin był wyjątkowy? Niedługo obchodzisz 25. albo 40. urodziny, które symbolicznie powinny być hucznym wydarzeniem? Skorzystaj z pomysłów na spędzenie tego dnia, zapewnij świetną zabawę wszystkim zaproszonym i zapamiętaj ten dzień na całe życie.

Czytaj więcej

1 2 3 4