Poradnik weselny

Planujesz wesele? Nie zapomnij zaprosić do stołu Pana Tadeusza! O czym jeszcze musisz pamiętać? Odpowiedź znajdziesz w przygotowanej przez nas serii porad dla przyszłych Par Młodych, z pomocą których zaplanowanie wesela będzie prawdziwą przyjemnością!

Ślub i wesele zimą – plusy i minusy

Chociaż ślub i wesele to wydarzenia, których organizacja planowana jest najczęściej na wiosnę lub w lato, nie ma żadnych przeszkód, aby takie uroczystości odbyły się w otoczeniu zimowej aury. Sprawdź, jak zorganizować ślub i wesele w stylu zimowym, aby tak ważna okazja była rzeczywiście wyjątkowo bajeczna.

Czytaj więcej

Prezent na ślub dla pary młodej – najlepsze pomysły

Dostałeś zaproszenie na ślub i wesele, ale kompletnie nie masz pomysłu na prezent dla pary młodej? Nic dziwnego, ponieważ podarunek na tak wyjątkową okazję musi być naprawdę dobrze przemyślany. Sprawdź, jakie prezenty ślubne wręczane są najczęściej i dowiedz się, czy każdy prezent ślubny wypada dawać młodej parze.

Czytaj więcej

Jak się ubrać na wesele jesienią i zimą?

Chociaż śluby i wesela organizowane są najczęściej wiosną i latem, to może się zdarzyć, że zaproszenie na tego typu wydarzenia otrzymasz również jesienią albo zimą, kiedy pogoda nie do końca sprzyja, aby wybrać elegancką stylizację. Jak się ubrać na wesele jesienią i zimą, kiedy panują niskie temperatury? Podpowiedzi znajdziesz w artykule.

Czytaj więcej

Drinki na wesele — jakich nie może zabraknąć?

Nie ma wątpliwości, że jednym z przyjemnych akcentów na każdym weselu jest nie tylko doskonała muzyka i pyszne jedzenie, ale również alkoholowe specjały, którymi mogą się raczyć weselnicy. Dzisiaj tradycyjną, czystą wódkę nalewaną do kieliszków z powodzeniem mogą zastąpić kolorowe drinki weselne. Poznaj różne alkohole i nietuzinkowe dodatki, które urozmaicą cały bufet na weselu.

Czytaj więcej

Jak niebanalnie świętować urodziny?

Każde urodziny to świetna okazja do świętowania w gronie najbliższych. Chcesz, aby dzień Twoich urodzin był wyjątkowy? Niedługo obchodzisz 25. albo 40. urodziny, które symbolicznie powinny być hucznym wydarzeniem? Skorzystaj z pomysłów na spędzenie tego dnia, zapewnij świetną zabawę wszystkim zaproszonym i zapamiętaj ten dzień na całe życie.

Czytaj więcej

1 2 3 4

Aby wejść na tę stronę, musisz mieć ukończone 21 lat

PODAJ SWÓJ ROK URODZENIA

Please enter a valid value for the fields: {fields}

You must be of legal age to access the site

Zapamiętaj mnie

Nie zaznaczaj tego pola, jeśli dostęp do komputera mogą mieć osoby poniżej ustawowego wieku spożywania alkoholu.

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.