Przyjęcie weselne w restauracji

Gdy w naszym życiu zapada decyzja – chcemy stanąć na ślubnym kobiercu – nadchodzi czas na poszukiwania sali weselnej! To niełatwe zadanie wymagające determinacji i umiejętności pójścia na liczne kompromisy, ponieważ nasze marzenia bardzo często rozbieżne są z rzeczywistością i tym, co do zaoferowania ma rynek.

Czytaj więcej

Jak zapewnić sobie szczęście małżeńskie?

Jedni w nie głęboko wierzą, inni traktują z przymrużeniem oka, ale na wszelki wypadek przestrzega ich większość z nas - o czym mowa? Oczywiście o przesądach! Czy w nie wierzyć? Nie odpowiemy na to pytanie, decyzja należy do Was, tymczasem dla zainteresowanych kilka słów o zaklinaniu małżeńskiego szczęścia...

Czytaj więcej

Ciasta i desery weselne

Kiedy wracamy z wesela, możemy się spodziewać kilku pytań - po pierwsze o to, jak wyglądała Panna Młoda, po drugie, jak grała orkiestra, i po trzecie - czy były dobre ciasta? Tort weselny, ciasta i desery to jeden z najważniejszych elementów weselnego menu, dlatego warto szczególnie przyłożyć się do jego zaplanowania i wykonania. Ponadto, jak wierzą niektórzy – od ilości słodyczy na weselu będzie zależała słodycz małżeńska!

Czytaj więcej

Jak usadzić gości weselnych – lista gości

Coraz częściej narzeczeni decydują się na usadzenie gości weselnych przy stole według klucza, który wcześniej opracują. Pomaga to uniknąć zamieszania na początku przyjęcia i nerwowego zajmowania krzeseł, Choć nie wszystkim podoba się ten narzucony z góry obowiązek, to pozwala on zachować ład i elegancję.

Czytaj więcej

Wesele – istotne detale

Kiedy planujecie ślub i wesele, dobrze jest mieć przygotowany konkretny harmonogram. Zdziwicie się, że oprócz tak oczywistych spraw jak zarezerwowanie sali czy kupienie wódki weselnej, będzie wiele drobnych rzeczy, które łatwo przeoczyć... Ponadto, jeśli marzycie o weselu w konkretnym stylu, należy pamiętać że istotne są detale, drobnostki - z pozoru nieważne, a jednak decydujące o klimacie tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Przygotowania ślubne

Ślub i wesele to duże przedsięwzięcie, dlatego warto przygotować solidny plan i trzymać się go krok po kroku. Zrozumiałe jest, że dla narzeczonych to wydarzenie o wielkim ładunku emocjonalnym, dlatego pewne sprawy mogą czasem wydawać się nie do przeskoczenia.

Czytaj więcej

1 2